0
 0,00
Mini Cart
  • Empty cart

    No products in the cart.

TakeAPrint.com'a Hoş Geldin!

Hakkimizda

Her gün yaptığımız işi parlak bir fikir ile birleştirip, çok çalıştık ve Takeaprint.com’u hizmetinize sunduk. Tekstil ürünleri her yanımızda fakat süsleme ve renklendirme seçenekleri üreticilerin sundukları ile sınırlı-ydı. Artık değil. Takeaprint.com ile küçük ve orta büyüklükte işletmeler kadar, sevdiğine özel bir ürün sunmak isteyenler, babasına doğumgünü hediyesi bulamayanlar, reklam ajansları, tasarımcılar veya amatör spor kulüpleri de özgür.

Başlangıç Maliyeti Yok!

Başlangıç maliyeti olmadan, gizli fiyatlamaya maruz kalmadan yaratıcılıklarını ortaya çıkarabilirler. Yenilikçi ve gelişen yazılımımız ile desenlerinize anında fiyat sunuyor ve 3 gün içinde endüstri standardında transfer baskılarınızı dikkatinize sevk ediyoruz.

Adet sınırı yok!

İster 1 adet isterseseniz 1000 adet sipariş verebilirsiniz.

Desen sınırlaması yok!

İstediğiniz tasarımı bir görsel dosyası olarak iletmeniz yeterli.

Renk sınırlaması yok.

İsterseniz tek renk logo, isterseniz fotoğraf, herhangi bir renk sınırlaması yok.

Sadece ütüyle uygulanır!

Tek renk logo veya herhangi bir fotoğrafı ütü ile kolayca uygulanan transfer baskı olarak sunuyoruz. Güvenli ödeme ve detaylı sipariş takibin keyfini çıkarın. Destek ve bilgilendirme için satış ekibimiz canlı destek ile mesai saatlerinde hizmetinizde. Endüstri standartlarında, hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı, sağlığa zararlı kimyasal içermeyen ürünler sunuyoruz. Hergün binlerce yeni ve farklı deseni sizlerle buluşturuyoruz. Hepsi de sizin desenleriniz!

tr_TRTürkçe